

| Parameter | Value |
|---|---|
| Resistance | 20 MΩ |
| Max Operating Temperature | 155 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Temperature Coefficient | 75 ppm/°C |
| Tolerance | 1 % |
| Power Rating | 1 W |
| Number of Terminations | 2 |
| RoHS | Compliant |
| Packaging | Reel |
Stock: 510
Distributors
pcbx
Unit Price$0.45653
Ext.Price$0.45653
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.45653 | $0.45653 |
| 10 | $0.29324 | $2.93240 |
| 50 | $0.21477 | $10.73850 |
| 100 | $0.15730 | $15.73000 |
| 500 | $0.12054 | $60.27000 |
| 1000 | $0.11029 | $110.29000 |
| 3000 | $0.09998 | $299.94000 |
| 5000 | $0.09063 | $453.15000 |
| 10000 | $0.08446 | $844.60000 |
